Oukitel C62 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 16, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5150 mAh |
| Display | 6.88-inch |
| Price | $88.00 |
| Full Specs Compare | |
Oukitel C62 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 14, 2025 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5150 mAh |
| Display | 6.88-inch |
| Price | $82.00 |
| Full Specs Compare | |