Oukitel WP52 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 10, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 6500 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $184.00 |
| Full Specs Compare | |
Oukitel WP33 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 05, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 22000 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $250.00 |
| Full Specs Compare | |