Doogee Fire 6 Power |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 20, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 15500 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $299.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor GT |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 17, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5300 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $307.00 |
| Full Specs Compare | |