Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 15, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5110 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $364.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 15, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5110 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $311.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno13 F 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 11, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5800 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $322.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme 14 Pro+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 09, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $354.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Poco X7 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 09, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $333.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor Magic7 Lite |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 02, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 6600 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $385.00 |
| Full Specs Compare | |
Doogee Blade GT |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 01, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 5500 mAh |
| Display | 6.72-inch |
| Price | $395.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus Ace 5 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 26, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6415 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $318.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor GT |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 17, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5300 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $307.00 |
| Full Specs Compare | |