Oppo A59 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 25, 2023 |
| Memory | 4/6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $202.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A2x |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 16, 2023 |
| Memory | 6-12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $159.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A18 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 05, 2023 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $139.00 |
| Full Specs Compare | |