Motorola Edge 70 Fusion Plus |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 12, 2026 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 5200 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $566.00 |
| Full Specs Compare | |
Motorola Signature |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 30, 2026 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5200 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $889.00 |
| Full Specs Compare | |
Motorola Moto G Power (2026) |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 08, 2026 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5200 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $293.00 |
| Full Specs Compare | |
Motorola Moto G Power (2025) |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 06, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $302.00 |
| Full Specs Compare | |