Motorola Moto G45 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 28, 2024 |
| Memory | 4/8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.5-inch |
| Price | $130.00 |
| Full Specs Compare | |
Motorola Moto G64 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 23, 2024 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.5-inch |
| Price | $190.00 |
| Full Specs Compare | |
Motorola Moto G Play (2024) |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 26, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.5-inch |
| Price | $154.00 |
| Full Specs Compare | |
Motorola Moto G34 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 29, 2023 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.5-inch |
| Price | $142.00 |
| Full Specs Compare | |