Motorola Edge 60 Neo |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 17, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5000 - 5200 mAh |
| Display | 6.36-inch |
| Price | $468.00 |
| Full Specs Compare | |
Motorola ThinkPhone 25 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 11, 2024 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4310 mAh |
| Display | 6.36-inch |
| Price | $545.00 |
| Full Specs Compare | |