Meizu 21 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 30, 2023 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4800 mAh |
| Display | 6.55-inch |
| Price | $466.00 |
| Full Specs Compare | |
Meizu 20 Classic |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 31, 2023 |
| Memory | 16GB RAM |
| Battery | 4700 mAh |
| Display | 6.55-inch |
| Price | $424.00 |
| Full Specs Compare | |