Lava Agni 3 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 09, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $254.00 |
| Full Specs Compare | |
Lava Storm |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 28, 2023 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $159.00 |
| Full Specs Compare | |