Zte Blade V70 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 20, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $135.00 |
| Full Specs Compare | |
Motorola Moto G05 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 13, 2025 |
| Memory | 4/8GB RAM |
| Battery | 5200 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $134.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi 14C 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 10, 2025 |
| Memory | 4/6GB RAM |
| Battery | 5160 mAh |
| Display | 6.88-inch |
| Price | $140.00 |
| Full Specs Compare | |
Nuu-mobile N30 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 08, 2025 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $130.00 |
| Full Specs Compare | |
Vivo Y200+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 02, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.68-inch |
| Price | $156.00 |
| Full Specs Compare | |
Lava Yuva 2 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 20, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $117.00 |
| Full Specs Compare | |
Philips S7710 Omni 10 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 12, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $138.00 |
| Full Specs Compare | |
Zte Blade V70 Design |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 28, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $120.00 |
| Full Specs Compare | |