Infinix GT 20 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 26, 2024 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $270.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Note 40 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 19, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $194.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Note 40 Pro 4G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 19, 2024 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $259.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Note 40 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 19, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $292.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Note 40 Pro+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 19, 2024 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 4600 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $313.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Hot 40 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 15, 2023 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $153.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Hot 40 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 15, 2023 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $174.00 |
| Full Specs Compare | |