Sonim XP400 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 22, 2025 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.5-inch |
| Price | $363.00 |
| Full Specs Compare | |
Doogee S118 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 17, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 10800 mAh |
| Display | 6.58-inch |
| Price | $359.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 15, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5110 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $364.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme 14 Pro+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 09, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $354.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor Magic7 Lite |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 02, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 6600 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $385.00 |
| Full Specs Compare | |
Doogee Blade GT |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 01, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 5500 mAh |
| Display | 6.72-inch |
| Price | $395.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus Ace 5 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 31, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6100 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $477.00 |
| Full Specs Compare | |
Doogee S200X |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 20, 2024 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 10100 mAh |
| Display | 6.72-inch |
| Price | $466.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno13 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 29, 2024 |
| Memory | 8-16GB RAM |
| Battery | 5600 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $491.00 |
| Full Specs Compare | |