Huawei Enjoy 70z |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 22, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.75-inch |
| Price | $151.00 |
| Full Specs Compare | |
Huawei Nova Y72 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 06, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.75-inch |
| Price | $259.00 |
| Full Specs Compare | |
Huawei Enjoy 70 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 13, 2023 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.75-inch |
| Price | $174.00 |
| Full Specs Compare | |