Huawei Pura 90 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 13, 2026 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $807.00 |
| Full Specs Compare | |
Huawei Pura 70 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 06, 2024 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 4900 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $970.00 |
| Full Specs Compare | |