Honor X8d |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 24, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 7000 mAh |
| Display | 6.77-inch |
| Price | $220.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor X7d |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 24, 2025 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 6500 mAh |
| Display | 6.77-inch |
| Price | $164.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor X7d 4G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 15, 2025 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 6500 mAh |
| Display | 6.77-inch |
| Price | $164.00 |
| Full Specs Compare | |