Honor X6d |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 27, 2026 |
| Memory | 4/6GB RAM |
| Battery | 5260 mAh |
| Display | 6.75-inch |
| Price | $143.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor Play 60A |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 23, 2025 |
| Memory | 4/6GB RAM |
| Battery | 5300 mAh |
| Display | 6.75-inch |
| Price | $128.00 |
| Full Specs Compare | |