Xiaomi Poco M7 Pro 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 20, 2024 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 5110 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $180.00 |
| Full Specs Compare | |
Lava Blaze Duo 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 20, 2024 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $201.00 |
| Full Specs Compare | |