Zte Blade V70 Design |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 28, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $120.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi A4 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 27, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5160 mAh |
| Display | 6.88-inch |
| Price | $104.00 |
| Full Specs Compare | |