Energizer Hard Case P28K |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 25, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 28000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $278.00 |
| Full Specs Compare | |
Energizer H67G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 15, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 4900 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $335.00 |
| Full Specs Compare | |