Doogee Fire 5 Ultra |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 16, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 13000 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $290.00 |
| Full Specs Compare | |
Doogee Fire 5 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 10, 2025 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 13000 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $199.00 |
| Full Specs Compare | |
Doogee Blade 20 Max |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 07, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 11800 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $342.00 |
| Full Specs Compare | |