Doogee S118 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 17, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 10800 mAh |
| Display | 6.58-inch |
| Price | $359.00 |
| Full Specs Compare | |
Doogee V30 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 01, 2023 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 10800 mAh |
| Display | 6.58-inch |
| Price | $467.00 |
| Full Specs Compare | |