Cubot X90 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jun 17, 2024 |
| Memory | 16GB RAM |
| Battery | 5100 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $217.00 |
| Full Specs Compare | |
Cubot Hafury Meet |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 04, 2024 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 5100 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $337.00 |
| Full Specs Compare | |