Cricket Icon Pro 2026 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 10, 2025 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.75-inch |
| Price | $68.00 |
| Full Specs Compare | |
Cricket Outlast 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 21, 2024 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.75-inch |
| Price | $133.00 |
| Full Specs Compare | |
Cricket Icon 6 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 23, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.75-inch |
| Price | $90.00 |
| Full Specs Compare | |