Honor GT |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 17, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5300 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $307.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor X9c Smart |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 03, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5800 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $276.00 |
| Full Specs Compare | |