Infinix Smart 9 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 11, 2024 |
| Memory | 3/4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $83.00 |
| Full Specs Compare | |
Zte Blade V60 Smart |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 30, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $89.00 |
| Full Specs Compare | |