XSMART Mate 10 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 17, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $102.00 |
| Full Specs Compare | |
XSMART Nova 7 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 02, 2023 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $87.00 |
| Full Specs Compare | |