Vivo Y29 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 24, 2024 |
| Memory | 4-8GB RAM |
| Battery | 5500 mAh |
| Display | 6.68-inch |
| Price | $175.00 |
| Full Specs Compare | |
Philips S7710 Omni 10 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 12, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $138.00 |
| Full Specs Compare | |