Xiaomi Redmi K Pad 2 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 22, 2026 |
| Memory | 8-16GB RAM |
| Battery | 9100 mAh |
| Display | 8.8-inch |
| Price | $495.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Pad Mini |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 21, 2026 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 8000 mAh |
| Display | 8.8-inch |
| Price | $529.00 |
| Full Specs Compare | |
Huawei MatePad Mini |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 13, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6400 mAh |
| Display | 8.8-inch |
| Price | $550.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi K Pad |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jun 26, 2025 |
| Memory | 8-16GB RAM |
| Battery | 7500 mAh |
| Display | 8.8-inch |
| Price | $373.00 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Legion Tab |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 15, 2024 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 6550 mAh |
| Display | 8.8-inch |
| Price | $410.00 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Legion Y700 (2023) |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 22, 2023 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6550 mAh |
| Display | 8.8-inch |
| Price | $327.00 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Legion Y700 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 10, 2022 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6550 mAh |
| Display | 8.8-inch |
| Price | $403.00 |
| Full Specs Compare | |