Motorola Razr Fold |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 18, 2026 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 8.1-inch |
| Price | $2,300.00 |
| Full Specs Compare | |
Microsoft Surface Duo |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 10, 2020 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 3577 mAh |
| Display | 8.1-inch |
| Price | $1,428.00 |
| Full Specs Compare | |