Vivo iQOO 15R |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 01, 2026 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 7600 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $496.00 |
| Full Specs Compare | |
Vivo iQOO Z11 Turbo |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 15, 2026 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 7600 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $351.00 |
| Full Specs Compare | |