Vivo iQOO 15 Ultra |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 06, 2026 |
| Memory | 16/24GB RAM |
| Battery | 7400 mAh |
| Display | 6.85-inch |
| Price | $869.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus 15R |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 22, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 7400 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $528.00 |
| Full Specs Compare | |