Xiaomi Redmi Note 15 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 06, 2026 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6580 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $468.00 |
| Full Specs Compare | |
Oscal S70 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 16, 2023 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 6580 mAh |
| Display | 6.1-inch |
| Price | $207.00 |
| Full Specs Compare | |
Blackview BV5300 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 03, 2023 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 6580 mAh |
| Display | 6.1-inch |
| Price | $121.00 |
| Full Specs Compare | |