Xiaomi Poco F7 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jun 24, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 6500 mAh or 7550 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $452.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus Ace 5 Ultra |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 27, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6700 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $353.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno14 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 23, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6200 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $490.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi Turbo 4 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 24, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 7550 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $259.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme P3 Ultra |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 24, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $312.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme P3 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 25, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $250.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme 14 Pro+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 09, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $354.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno13 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 29, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5800 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $558.00 |
| Full Specs Compare | |