Tecno Camon i 2 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 30, 2018 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 3750 mAh |
| Display | 6.2-inch |
| Price | $167.00 |
| Full Specs Compare | |
Tecno Camon i 2X |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 30, 2018 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 3750 mAh |
| Display | 6.2-inch |
| Price | $200.00 |
| Full Specs Compare | |