Huawei Y6 Pro 2019 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 01, 2019 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 3020 mAh |
| Display | 6.09-inch |
| Price | $136.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor Play 8A |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 01, 2019 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 3020 mAh |
| Display | 6.09-inch |
| Price | USD $115 |
| Full Specs Compare | |