Google Pixel 9 Pro XL |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 22, 2024 |
| Memory | 16GB RAM |
| Battery | 5060 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $1,096.00 |
| Full Specs Compare | |
Huawei Mate X5 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 16, 2023 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5060 mAh |
| Display | 7.85-inch |
| Price | $981.00 |
| Full Specs Compare | |