Doogee Blade 20 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 23, 2025 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 11800 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $269.00 |
| Full Specs Compare | |
Doogee Blade 20 Max |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 07, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 11800 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $342.00 |
| Full Specs Compare | |