Rivo Rhythm RX50 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jan 13, 2015 |
| Memory | 512MB RAM |
| Battery | 1400 mAh |
| Display | 4.0-inch |
| Price | USD $47 |
| Full Specs Compare | |
Rivo Rhythm RX200 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jan 01, 0001 |
| Memory | 1 GB RAM |
| Battery | 2200 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $nan |
| Full Specs Compare | |