Microsoft Lumia 532 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jan 01, 2015 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 1560 mAh |
| Display | 4.0-inch |
| Price | $102.00 |
| Full Specs Compare | |
Microsoft Lumia 535 Dual SIM |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Dec 01, 2014 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 1905 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | $98.00 |
| Full Specs Compare | |
Microsoft Lumia 535 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Dec 01, 2014 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 1905 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | $98.00 |
| Full Specs Compare | |